help with university assignments

Як Пройти Співбесіду Та Отримати Роботу Мрії Бюро Продажів Андрія Крупкіна

Досить часто, аби відсіювати кандидатів, перед технічним інтерв’ю ще дають тестове завдання. Це поширена практика, передусім у великих західних компаніях, де без успішного проходження Leetcode-задачок кандидат не переходить до наступного етапу — живого спілкування. Я ставлюся до тестових завдань скоріше позитивно, ніж негативно. Особливо, якщо воно схоже на типову таску з беклогу проєкту. Якщо і не завчили чи не мають експертизи в ньому, то це завжди можна нагуглити або «настаковерфловити».

team lead як пройти співбесіду

Але навіть якщо ви супер професіонал, радимо дотримуватися певних правил, які допоможуть продемонструвати себе з найкращої сторони. На мою думку, тимлід має бути технічно сильним і різнобічним на тлі команди. Це не означає, що обов’язково розбиратися в деталях налаштування Kubernetes, та потрібно знати достатньо для координації з девопсом, якщо є такий, а якщо немає — треба знати самому.

Тут ще й ситуація має підходити під позицію, яку закривають і досвід розробника. Я UI / UX дизайнер з більш ніж 8-річним досвідом в розробці продуктів, платформ, додатків і методології Дизайн мислення (Design Thinking). Останні кілька років працюю c Enterprise, PLM and SaaS проектами. Вважаю, що дизайнер завжди повинен любити вчиться, стежити за трендами, читати профільні статті і бути відкритим до нових рішень. По суті тимлід — це техлід та деякі організаційні задачі, які часто теж спираються на технічні знання. До тимліда мене підвищували двічі — у 2008-му у Componence та у 2016-му у Symphony Solutions.

Знайомство Перед Технічним Інтерв’ю

Сподіваюся, що терміни придатності на ці теми вже пройшли. Для того, щоб успішно пройти технічну співбесіду та отримати роботу мрії, кандидатам необхідно володіти всіма навичками, зазначеними в резюме, а також вміти комунікувати з потенційними колегами. Варто додати якомога більше деталей, відповідаючи на технічні запитання. Дуже важливий етап, адже саме тут відбувається перше знайомство кандидата і людини, яка, можливо, ухвалюватиме остаточне рішення про найм. Тут стає важливим і ваш рівень англійської, і всі софт-скіли, тут ви намагаєтеся переконати когось, у чому саме ваша особливість, як і які проблеми ви зможете вирішувати.

  • Тут можуть запропонувати програти сценарії відмови чи конфлікту або удосконалити продукт, яким кондидат користувався сьогодні.
  • Якщо відсутній ейчар, треба самостійно наймати в команду технічних спеціалістів, «ростити» топових teammates і розлучатися з тими, хто не підходить.
  • Також ми наведемо варіанти відповідей та рекомендації для кожного з них.
  • Готовність до співбесіди додасть впевненості вам і порадує інтерв’юера.
  • Де б я не використовував тестове — то це під час найму на Lead або Senior позицію.

Навчитися відстоювати свою позицію, але не “зарубуватися” зі співрозмовником. Технічні дискусії на професійному рівні допустимі, але надмірна непоступливість може здатися неготовністю кандидата працювати в команді. Детально ознайомитись зі своєю вакансією (або навіть із суміжними).

Не Лише Технічні Знання: Софт-скіли Й Управлінські Навички Тімліда

Для успішного виконання обов’язків техліда потрібен широкий спектр навичок і кваліфікацій. Ці навички охоплюють як технічні, так і м’які навички, які важливі для управління командою і проєктом. Починав вчити html/css/js самостійно, тому розумію як важливо отримати настанову зі строни. Не боятися пробувати, навіть якщо не впевнені у правильності рішення.

team lead як пройти співбесіду

У межах технічної співбесіди кандидату можуть дати завдання, яке необхідно виконати “тут і зараз”. Для цього обирають невеликі, але “каверзні” задачі для демонстрації розуміння різних підходів у програмуванні, алгоритмічного мислення, швидкого “включення” в роботу тощо. Їх потрібно відслідковувати як контрольний список, який показує, чи підійде людина для цієї ролі, чи ні. Вони базуються на навичках та цінностях, пов’язаних з компанією та роботою. Я дуже люблю Hiring Days, де всі етапи співбесіди втиснуто в короткий проміжок часу, зазвичай від three до 5 годин. Під час перерв між етапами можна випити кави зі своїми майбутніми колегами, поспілкуватися про продукт, досвід.

І дійсно, можна таких співбесід за день і 6 пройти) Але все частіше компанії ускладнюють цей процес і починають рівнятися на захід, де все приблизно так і працює. Де б я не використовував тестове — то це під час найму на Lead або Senior позицію. Можна також підготувати міні-проєкт, де б кандидатам потрібно було додати функціонал, схожий з тим, що вже є чи планується на продукті. До доданого функціоналу завжди потрібно писати тести, в ідеалі — з тестів починати (TDD). Лідери готові взяти на себе відповідальність за все, що потрібне для досягнення цілей.

Навички Та Кваліфікації Техліда

В обох випадках ґрунтом до підвищення були технічні знання + сумлінний підхід до роботи. Оскільки я вже майже пів року працював на тому проєкті розробником, мене знали і більш-менш довіряли. Та кілька неформальних розмов з уточненнями відповідальності, мотивації та готовності були. «Тобто в тебе свій сегмент, свої метрики і ти відповідаєш конкретно за них.

Але буває таке, що у вимогах до самої вакансії вже значиться бажаний рівень володіння співробітником англійською мовою. У такому випадку, роботодавці, як правило, вимагають рівня Upper-Intermediate (B2). Використовуйте форматування, щоб збільшити доступний простір на сторінці.

Ви зможете з легкістю відповісти на них через те, наскільки вони властиві вашій роботі. Багато з них матимуть прості відповіді, як-от ваш університет, спеціальність і попередній досвід роботи. Але інші, такі як ваша найбільш сильна та слабка сторона, вимагатимуть більшого самоаналізу та обмірковування того, яку інформацію озвучити.

Якби ви приєдналися до нашої компанії, які три речі ви б зробили в першу чергу? Важливо адаптувати свою відповідь до конкретної компанії. Якщо ви подаєте заявку на посаду QA у компанії, що займається програмним забезпеченням безпеки, відповідь буде зовсім іншою, ніж якщо ви подаєте заявку на QA компанії, що займається медичним обладнанням. Але більше того, чудовий кандидат повинен мати відповідне резюме. Навіть якщо ви пройдете автоматичну перевірку резюме, вам також знадобиться правильна інформація та необхідний обсяг інформації. Мені б на початку моєї кар’єри це б теж виглядало цирком, навіщо так все ускладнювати?

«кожна Людина Потребує Індивідуального Підходу Особливо У Іт, Де Кожен Може Грюкнути Дверима І Змінити Роботу»

Найскладніше в новій ролі те, що, як правило, у ліда немає готової методички, за якою можна працювати, і потрібно автоматизовувати всі процеси самому. Якось мій лід пішов на інший проєкт, де я залишився основним розробником і єдиним сеньйором, тому мені запропонували спробувати свої сили в ролі ліда. Специфіка сугубо b2b, b2c, досвід є, але не суттєвий. За його словами,  найбільше знань має з Transportation, ERP methods https://wizardsdev.com/, Accounting, E-commerse, Solar Energy, трохи AR/VR/GameDev. Починав як сейлз, потім пішов в проджекти, був невеликий досвід net improvement, і десь 4-5 років тому пішов в продакти.

Він/вона буде підтримувати зв’язок з eQualitie та ГО «Інтерньюз-Україна» зі стратегічних та фінансових питань, а також отримуватиме допомогу від них. Знання team lead вакансии цифрових технологій та тематики цифрової безпеки будуть перевагами для апліканта. Наприклад, якщо роль вимагає командної роботи, це теж один з маркерів.

team lead як пройти співбесіду

Бути готовим до практичних задач та reside coding (кодування в реальному часі). Приклади таких задач та алгоритми їх вирішення можна пошукати на сайтах HackerRank, LeetCode або Codewars. Щоб показати свою самосвідомість та підібрати комфортну роботу без зайвих загроз для результату.

Як вона відбувалася, я погано пам’ятаю, оскільки потім відразу спати завалився. Мені дуже цікаво було б отримати запис, якщо він був. Світ ІТ тісний, і перевірити бекграунд спеціаліста можна досить легко. Не варто перебільшувати свої навички чи, навпаки, намагатися приховати деякі місця роботи. У процесі скринінгу це може вийти назовні і поставити вас у незручне становище.

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *